Tworzę blog dla kobiet, które – jak ja – mają wiele wiosen. Srebrne włosy i kurze łapki. Od śmiechu, od płaczu i innych przeżyć, które niesie życie. Dla kobiet, które dojrzały do wolności, które pragną spełniać marzenia i próbować wszystkiego, na co miały ochotę, a na co nie miały czasu. Albo odwagi. Kobiet ciekawych świata, gotowych na kolejne wiosny i nowe przygody.

Gdy czas przyspiesza, warto zwolnić. A czasem nawet się zatrzymać. Nabrać sił i energii na nowy etap życia. Ten, który przychodzi po czterdziestce. Gdy mamy więcej czasu i przestrzeni – w głowie i w sercu – aby rozejrzeć się po świecie. Tym zewnętrznym i tym wewnętrznym.
To najlepszy moment, aby spojrzeć na siebie z dystansu. I dostrzec nie tylko fałdki na brzuchu, ale także nowe cele i możliwości. Zadbać o formę ciała i duszy, karmić się zdrowym jedzeniem i dobrymi emocjami. Otaczać się tym, co dobre i piękne. Zrezygnować z bylejakości.

Na blogu piszę o tym, co mnie zachwyca i inspiruje – w codziennym życiu, w kulturze i w modzie. Tropię dobre marki, tworzone z myślą o kobietach, które nie zamierzają postarzać się ubraniami, ani na siłę odmładzać.
Odkrywam nowe smaki, poszukuję nowinek, opowiadam, jak to jest zrobić coś pierwszy raz w życiu, albo pierwszy raz po latach.

Znajdziecie tu również Akademię Witalności, w której – jako absolwentka Vital Academy – zachęcam do dbania witalność poprzez zdrowy ruch (slowjogging i nordic walking), racjonalną dietę, prawidłowy oddech i skuteczny relaks.

Zapraszam do wspólnej podróży. Wiele wiosen przed nami!
Małgosia Welman

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres:
malgosia.welman@wp.pl
Czekam na wieści od Was!